Luna Yayınları

Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız ve yayınlamak istediğiniz bir kitap mı var? Bu kitabı nerede ve nasıl yayınlayacağınızı bilmiyor musunuz? Daha önce hiç yazar destekli yayın kavramı ile karşılaştınız mı?

Hayallerinizi gerçekleştirmek için Luna Yayınları olarak uzman kadromuzla sizlerin yanında yer almaktan son derece keyif duyuyoruz.

Luna Yayınları uzun yıllardır Kuzey Işığı Yayınları´nın bir kolu olarak yazar destekli kitap yayın çalışmalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

Yazar Destekli Yayın Nedir?

Kitap yayınlamak isteyen yazarlarımızın kendi sponsorluklarını üstlendiği bir yayın türüdür.

Luna Yayınları, çeşitli hizmetleriyle yazar destekli yayın sürecinin en iyi ve doğru şekilde yürütülmesini sağlar. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve bizim profesyonel yönlendirmelerimiz ile kitaplarınız kısa sürede başarı ile internet sitelerinde ve raflarda yerini alır.

Kitap Yayın Süreci Nasıl İlerliyor?

Öncelikle, bize gönderdiğiniz kitap dosyalarinizi en detayli bir sekilde inceliyoruz.

Kitabinizi yayinlamaya karar verirsek, uzman kadromuz sorunsuz bir basim sureci için gerekli olan editörlük işlemleri (yazım hataları, noktalama düzeltmeleri ve kurgusal hatalar) konusunda sizleri destekler. Daha iyi bir yazar olmanız ve başarılarınızı arttırmanız için gerekli olan bu süreçte, uzman editörlerimiz sizleri deneyimleri ile yalnız bırakmazlar.

Luna Yayınları, içerik yardımında olduğu kadar kapak tasarımı, sunum ve pazarlama konusunda da sizlere en iyisini sunar.

Kitap yayın süreci sanıldığı gibi sadece matbaada bir kitap bastırmanın çok daha ötesindedir. Yayınevimiz basım sonrasındaki tanıtım, dağıtım ve okurla buluşma süreci boyunca da her an yanınızda olacak. İmza günleri, kitaba özel internet sitesi, sosyal medya tanıtımları ve basılı tanıtım paketleri sunmuş olduğumuz hizmetlerden bazıları. Bu süreç içerisinde sunduğumuz çeşitli hizmetlerimiz, sizlerin istekleri ve bizim profesyonel yönlendirmelerimiz doğrultusunda şekillenecektir.

Luna Yayınları alanında uzman çalışanları ile sizler için her zaman en iyisini hedefliyor.

Kitap Yayın İlkelerimiz Nelerdir?

Yazar destekli yayıncılık yapan yayınevimiz için ilk hedef her anlamda kalitedir. Yazar, kitap yayını süresince her zaman en iyi şekilde desteklenir.

Her şeyden önce Luna Yayınları ticari kaygıları bir kenarda tutmaya çalışarak yoluna başlamış olan Kuzey Işığı Ltd. bünyesinde yer almaktadır. Türk yayın dünyasına Kuzey edebiyatının değerli eserlerini kazandırmak amacı ile kurulan Kuzey Işığı Ltd. hızla büyümüştür.

Luna Yayınları ise yayın dünyasında bir başka talebi gidermek amacı ile kurulmuştur. Bu amaç, yetenekli ama keşfedilmemiş yazarlara daha iyi ve kaliteli bir biçimde okuyucu ile buluşma fırsatı vermektir. Bu doğrultuda yetenekli yazarlar her anlamda desteklenmektedir.

Kuzey Işığı Ltd. ilkeleri doğrultusunda Luna Yayınları´nın da en önemli hedefi Türk yayıncılığına değerli eserler ve yazarlar kazandırmaktır.

Luna Yayınları için kaliteli kitap yayınlamak her zaman ticari kaygıların önünde olmuştur. İçerik, kapak, tanıtım ve dağıtım süreci içerisinde hedeflenen tek şey ise yazar ve okuyucu memnuniyetidir.

Ayrıca Luna Yayınları olarak son yıllarda İngilizce düzelti hizmeti veren Kuttura Proofreading & Editing (https://www.kuttura.com) şirketiyle işbirliği yapmaktayız.

Sonuç olarak:
Hayallerinizi gerçekleştirmek için genç, deneyimli ve uzman kadromuzla sizinle buluşmaktan son derece keyifliyiz. Sizlere yardım etmekten, isteklerinizi karşılamaktan mutlu olacağız. Luna, daha iyi bir yazar olmanız ve başarılarınızı arttırmanız için, kitap yayınlatma ve sonrasındaki; tanıtım ve okurla buluşma süreci boyunca her an yanınızda olacak.

Sizleri yayınevimizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız.