“Papatya ve arkadaşları Mehmet Dede’nin evine doğru koşarken Papatya’nın ormanda yaşadıkları akıllarından çıkmıyordu. Aynı zamanda Atarra’nın peşlerinde olduğunun farkında değillerdi, ta ki onu hissedene kadar…”

“Kimi bedenler küçük olur ancak yüreğinden taşan duygular yürekleri doldurur. Yaşıtlarının dünyasını biz yetişkinlerin görmediği gözlerle gören ve farklı duygulara dokunan sürükleyici bir eser. Okuyucuyu kendi dünyasının içine sokmayı başarmış. Yazarla birlikte kurgunun içine dâhil olabilirsiniz.”
İmren Bayer ( Tekden Koleji-Türkçe Öğretmeni )

“İlkokul öğretmenin olarak kendi adıma çok mutluyum. İçten ve samimi yazma denemelerinin seni bir gün bu noktaya getireceği görülüyordu. Yazma yolculuğunda yolun açık olsun. Yeni başlangıçların, yeni heyecanların, yeni maceraların her zaman sürsün benim sarı papatyam.”
Samiye Karataş ( Güzide Yılmaz İlköğretim Okulu-Sınıf Öğretmeni )

“Elif’le 7 yaşındayken tanıştığımızda onun, yaşından büyük derinlikteki cümlelerinden etkilendim. Küçücük bedeninin taşıdığı yoğun duygularının ağırlığından kurtulması için: “Bir şeyler yazsana sen. Sana yakışır, dedim.” Papatya isimli kitabının devamını göreceğimizden hiç şüphem yok. Ve artık diyorum ki: “Bestseller yakışır sana.”
Şenay Yılmaz ( Pedagog )